הי, נעים להכיר
אני רונה ואני מעצבת פנים חברתית…
אני מעצבת מקומות ותהליכים בין אנשים למקום, בין ילדים לחוויה, מקומות לקהילה, מרכזי חינוך חדשניים, עסקים ייחודיים ומרחבים עירונים. אני יוצרת מקומות שיש בהם מסר ובשורה חברתית לקהילה, מקומות המבקשים לקדם גם שינוי פיסי אבל גם ליצור ביחד שינוי חברתי.

0537425372
rona@bepo-studio.com

HUB קליקה – מנהלת אנרגיה מתחדשת
פרויקט תכנון Hub ליזמות עסקית, בתמיכת המשרד לפיתוח הנגב והגליל, נעשה כחלק מפעילות מינהלת האנרגיה המתחדשת שנמצאת באזור קיבוץ יוטבתה בחבל אילות.
מבנה המינהלת זה עתה עבר שיפוץ יסודי תוך הקפדה על סדנטרטים מחמירים ומתקמים של מבנה סביבתי מקיים.
מינהלת האנרגיה המתחדשת שמה לה כמטרה לפתח יזמותיות חדשנית בתחומי האנרגיה המתחדשת תוך שהיא מעודדת חברות, חוקרים, יזמים, בני נוער מחבל אילות ומכל רחבי העולם לבוא לערבה הדרומית ולחיות שם תוך שהם מקדישים זמן ומאמץ לפיתוח הרעיונות החדשניים שלהם.
עיצוב משרד HUB כחלק מתהליך העבודה של המינהלת מייצרת הזדמנויות להפוך את המקום לחממה אנושית לפיתוח רעיונות חדשניים תוך שהוא מפגיש בין האנשים, מאפשר להם מקום פורה למחשבה ויצירה ובבד בבד מעניק ליווי מקצועי כולל מתחם סדנאות לייצור אב טיפוס של הרעיונות שלהם.
ההשראה לעיצוב מרחבי ה HUB נולדה מתוך שיחות עם הצוות ומתוך הקווים העיצוביים שכבר נמצאים במקום ביניהם עיצוב קיר מיוחד שעוצב ומספר את גלגולה של האנשים והאנרגיה מאז ועד היום. הקווים הגיאומטריים לצד הצבעוניות המאפיינת את המדבר הם שליוו את רוח העיצוב. כך נבחר שכל חדר יוקדש לממציא אחר בעל משמעות שהיה הראשון מתחומו בעולם וכך גם יקראו החדרים השונים.
העיצוב אמור להשלים את התכנון האדריכלי ולייצר את המקומות עבור כל באי המקום, היזמים ואנשי הקהילה הפועלים שם מתוך מחשבה שיהווה מוקד להשראה, חדשנות ויזמות עסקית מקיימת.
HUB זה הינו חלק מתכנית שלמה בה יעוצב במקביל גם אזור לMAKERIM בו יוכלו היזמים להפוך את הרעיון למוצר מעשי בליווי כל אנשי מקצוע. הפרויקט נמצא בתכנון.
אולפנת תהילה
אולפנת תהילה נמצאת באחד מבתי הספר הותיקים בעיר אילת. במהלך השנים בית הספר עבר גלגולים רבים ולבסוף היה נדרש לעשות חשיבה מחודשת את כל המרחבים והנראות הבית ספרית.
אחרי שהושלמו השלבים הראשוניים לעיצוב מרחב הכניסה ואזור המורים, חדר בית הכנסת, כל שירותי התלמידים והמורים נשאר לעצב את חדרי הסגל כך שיביאו לידי ביטוי את התפיסה החדשה שמובילה מנהלת בית הספר.
תפיסה הקוראת למעורבות חברתית, ניהול תוך כדי דיאלוג ויצירת תחושת מקום ושייכות.
וכך נולדו מרחבי סגל המורים. המביאים איתם את השולחן העגול לדיונים, את הנראות והנגישות מהמשרדים למבואת המרחב והצבעוניות שממשיכה את הקו של כל מבואת הכניסה.

Category:

Date: