הי, נעים להכיר
אני רונה ואני מעצבת פנים חברתית…
אני מעצבת מקומות ותהליכים בין אנשים למקום, בין ילדים לחוויה, מקומות לקהילה, מרכזי חינוך חדשניים, עסקים ייחודיים ומרחבים עירונים. אני יוצרת מקומות שיש בהם מסר ובשורה חברתית לקהילה, מקומות המבקשים לקדם גם שינוי פיסי אבל גם ליצור ביחד שינוי חברתי.

0537425372
rona@bepo-studio.com

קיימות: מרכז פסג”ה להכשרת מורים וגננות בדגש על ערכי הקיימות
קיימות היא ההתייחסות לכל מה שמקיים את חיינו. בשנים האחרונות ככל שנושא זה הלך ומוטמע כמגמה עולמית וארצית החלה גם מערכת החינוך להוביל ולשלב את נושא הקיימות בתוך תחומי הלימוד ובהתאם להכשיר את סגלי ההוראה.
במרכז פסג”ה האמון על הכשרת צוותי הגננות והמורים החליטו לקחת את נושא הקיימות צעד אחד קדימה ולאפשר למורים ולגננות להרגיש כיצד נראה ומגיב מקום שעוצב בגישת עיצוב מקיימת כפי שאמר פעם מהטמה גנדי “היה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם”.
עיצוב מרכז פסג”ה נולד מתוך עבודה עם הסגל הבכיר של המקום שהשתתף בקורס מקומי מתוכו נולדו עיקרי העיצוב. המטרה היתה להשתמש בחלק מהריהוט הקיים ולתת לו תפנית באמצעות עיבוד ושימוש חוזר בעץ. המקום תוכנן כך שבחלונות המוארים שנוצרו וחופו בעץ משטחים שנצבע בגוון לבן ניתן יהיה להציג את התכנים המתחלפים של מרכז פסג”ה. בנוסף תוכננה פינת קפה אינטימית לצוות המורים שנבנתה ממשטחי עצים. לצורך הגשת כיבוד הורחב המטבח ונבנה בו בר להגשת מזון והוחלפו בו הכלים החד פעמיים לכלים רב פעמיים. בנוסף עוצבה מחדש הספרייה במקום ומדפי המתכת הישנים חופו באותו שפת העץ. למרחבים הנוספים הוספו לוחות מחיקים שחופו באותה השפה וכל אלו ביחד יצרו אווירה חמימה ונעימה המביאה לידי ביטוי את הגישה המקיימת של המקום.
היקף הפרויקט: 60 מ”ר
מיקום: מרכז פסג”ה, קמפוס בן גוריון אילת.
צילום: peled studios

Category:

Date: