הי, נעים להכיר
אני רונה ואני מעצבת פנים חברתית…
אני מעצבת מקומות ותהליכים בין אנשים למקום, בין ילדים לחוויה, מקומות לקהילה, מרכזי חינוך חדשניים, עסקים ייחודיים ומרחבים עירונים. אני יוצרת מקומות שיש בהם מסר ובשורה חברתית לקהילה, מקומות המבקשים לקדם גם שינוי פיסי אבל גם ליצור ביחד שינוי חברתי.

0537425372
rona@bepo-studio.com

לנהל אחרת: חדר מנהלת באשכול פיס.
“מנהיגות מעצבת” מאפשרת למנהל להעצים ולחזק את הסובבים אותו תוך שהוא מעניק להם את החופש בבחירת דרכי הוראה. מנהל שפועל בגישת המנהיגות המעצבת הוא מנהל שתומך ומייצר סביבה משתפת ותומכת השומרת על הנעה פנימית גבוהה של המורה ואווירה ערכית וחיובית. את הגישה הזאת הציגה לי המנהלת שבחרה לעצב את משרדה מחדש כך שיתמוך בתהליך החינוכי המעצב והמשתף.
עיצוב משרד המנהלת נבנה מתוך הכרות עם עבודת השטח המתקיימת בבית הספר. למרות גודלו הקטן של החלל היה חשוב לה לאפשר לצוותים החינוכיים מצד אחד למצוא מקום לעבודה אישית, ומצד שני לאפשר מקום לשיחה קבוצתית באווירה נינוחה, צבעונית ויצירתית בה יהיה ביטוי לתחושת השיתוף והנכונות לאפשר למוריה לפעול מתוך אמונה בתהליך החינוכי בו הם מאמינים.
כך נבחר עיצוב צבעוני אך רגוע, שילוב של ריהוט עץ אקלקטי באווירת בית קפה, מקום אינטימי לעבודה על מחשב, ואזור משרד אישי למנהלת כך שתוכל לנהל שיחה אישית או לעבוד בנינוחות. בנוסף שופץ מטבח הצוות ונוספה בו פינת בר ממנה ניתן להביט על הנעשה בכיתה.
היקף הפרויקט: 32 מ”ר
מיקום: משרד מנהלת באשכול פיס.
הדמיה: רונה גניאל

Category:

Date: